KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14204066
nr 1420 4066
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad Graham, 1895, kvinna i huva, 29x22, yttermått inklusive ram: 40x34, akvarell
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 september 2021
kl 19:45:28
600 kr
800 kr